O Nas

Przenieśmy sie do
roku 1993 …

… gdzie z zamiłowania i pasji Jan Nowak postanawia otworzyć piekarnię. Pierwotna siedziba Piekarni Mistrza Jana powstaje na fundamentach niegdysiejszej Piekarni Zespołu Szkół Rolniczych w Karolewie. W tym własnie miejscu Jan Nowak postanawia stworzyć produkt, który zadowoli podniebienia każdego smakosza. Przez dwa lata właściciel piekarni Jan Nowak pracuje wyłącznie z jednym pomocnikiem. Jest zarówno szefem, technologiem, piekarzem, cukiernikiem jak i dostawcą… Z dnia na dzień, z godziny na godzinę zainteresowanych i zadowolonych klientów zaczyna przybywać, wówczas zaczyna brakować rąk do pracy… Jan postanawia zatrudnić kolejnych naście rąk do pracy, a firma zaczyna się rozwijać i rozwijać, aż przychodzi rok 1997, gdy właściciel Jan przenosi produkcję do dzisiejszego zakładu w Biedaszkach Małych.


Z małego celu powstaje kolejne
– pragnienie o podbiciu lokalnego rynku

Z niewielkiego zakładu procukcyjnego piekarnia rozrasta się do jednej z najlepiej prosperujących firm produkcyjno-handlowych na terenie Warmii i Mazur, funkcjonujących w branży piekarniczo-cukeirniczej.
Aktualną siedzibą Piekarnia Mistrza Jana są Biedaszki Małe. Firma dysponuje nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, co w powiązaniu z wyszkoloną kadrą pracowników umożliwia realizację wszelkich, nawet nieetypowych wyrobówdla tej branży. Produkcja wyrobów oparta jest na wysokiej jakości produktach sprawdzanych i dostarczanych przez certyfikowanych producentów. Poprzez efektywną pracę i zaangażowanie pracowników każdego dnia Piekarnia udowadnia, że nie oddala się jakością od największych konkurentów krajowych.
Podstawą produkcji są liczne recepturytworzone przez właściciela Piekarni, na bazie których rozszerzane i różnicowane są kolejne wyroby. Firma współpracuje z wieloma technologami z branży piekarniczej. To również im zawdzięczamy nowinki technologiczne.